Şirvan Şəhər Mərkəzi xəstəxanasında olan döyüşçülərin siyahısı: itkin hesab edilən şəxslərin axtarışını aparan şəxslər bu siyahıya diqqət yetirsin.

Ramil Gachay's picture

Bu siyahı Şirvan Şəhər Mərkəzi xəstəxanasındandır. Paylaşın, itkin düşmüş yaxınları olan varsa siyahını oxusun, bəlkə axtardığı əsgərin adı həmin siyahıda ola bilər. Bəzi əsgərlər var ki, yaddaşını itirib heç kəsi xatırlamırlar. Bu da xəstəxananın nömrəsidir, əlaqə saxlamaq olar:
(+994 2121) 5-03-58, (+994 2121) 5-32-42

Siyahıda 126 nəfərin ad-soyadı var:

  1. Bayramov Məhəmməd Ədalət 1997 Naxçıvan
  2. İsmayılov Qəhrəman Bəhrəm 1994 Şamaxı
  3. Həmidov Maşallah Məhərrəm 1999 Hacıqabul
  4. Hüseynov Elvin Rasim 2001 Quba
  5. Qurbanov Turxan Vəkil 1997 Ağstafa
  6. Quluzadə Cəlal Racı 1999 Sumqayıt
  7. Balakişiyev Kənan Ənvər 1995 Bakı
  8. Quliyev Ramiz Rövşən 2001 Gəncə
  9. Hüseynzadə Elcan Elçin 1996 Ağcabədi
  10. Quliyev Orxan Əbülfət 1998 Masallı
  11. Nəsrullazadə Rauf Şükür 1986 Şirvan
  12. Sadıqov Sadıq Niyazi 1995 Bakı
  13. Məmmədov Elşad Yaqub 1992 Qax
  14. Abdullayev Həsən Ağasəf 1982 Ucar
  15. Vəlizadə Qismət Novruz 1997 İmişli
  16. Səfərli Tural Bəxtiyar 1996 İmişli
  17. Səfərov Cəmaləddin Ramazan 1994 Bakı
  18. Şəfiyev Yasin Salman 1995 Ağcabədi
  19. Babayev Urfan İqbal 1966 Lənkəran
  20. Abdurəhimli Elnur Süleyman 1991 İsmayıllı
  21. Cəfərov Davud Xarıbala 1990 Hacıqabul
  22. İslamov Elman Tofiq 1985 Bakı
  23. Quliyev Elxan Elman 1990 Bərdə
  24. Abbasov Emin Qaraxan 1992 Gədəbəy
  25. Quliyev Məhəmməd Rasif
  26. Quliyev Uğur Fərhad
  27. Allahverdiyev Əli Müseyib
  28. Səlimov İlqar Şəfahət
  29. İsmayılov Cəbrayıl Abbas
  30. Soltanov Zaur Fəyyaş
  31. Zaynalov Nazim Aydın
  32. İbişov Əbil Barat
  33. İbrahimov Elvin Nemət
  34. Əliyev Elşən Rizvan
  35. Mirxasov Mirhəsən Raid
  36. Əliyev Həmzə Yaqub
  37. Rüstəmov Toğrul Telman
  38. Qurbanov İlham Osman
  39. Eltac Cəmaləddin
  40. Kərimli Cavid Qocaman
  41. Abbasa Toğrul Rahat
  42. Sadıqov Fərid İmran
  43. Rüstəmov Həsənəli Gündüz
  44. Əmirov Kərim Ağasəlim
  45. Babayev Orxan Ənvər 2000
  46. Həsənzadə Samir Rövşən 1993
  47. Hacıyev Nicat Elşən 1991
  48. Abdalov Təbriz Tehran 1997
  49. Sayılov Ədalət Yadigar 2001
  50. Qarayev Xəyal Vidadi 1988
  51. Manafov Nuru Qahir 1996
  52. Nuriyev Aslan Qafar 1990
  53. Abbasov Əli Azər 1999
  54. Rəhimov Səməddin Eynulla 1995
  55. Alıyev Ağamməd Saday 2001
  56. Məmmədov Məmməd Ramil 1994
  57. Qurbanov İbrahim Qalib 1997
  58. Atakişiyev Ömər Müzəffər 2000
  59. Ataşov Allahşükür Zaur 2001
  60. Bədəlov Firdovsi Cavanşir 1987
  61. Namazov Rəşad Namiq 1996
  62. Abbaszadə Orxan Həbib 2001
  63. İmanov Lazım Musaxan 1998
  64. Məhsimov Rüstəm Neymət 1998
  65. Mahmudov Cavid Şahlar 1996
  66. Cumazadə Natiq Nəriman 1998
  67. Orucov Təbriz Rafiq 1992
  68. Orucov İslam Oruc 1999
  69. Məmmədov Şəmsi Namiq 2000
  70. Əliyev İlkin Natiq 1986
  71. Sultanov Şamil Heydər 1997
  72. Səmədov Cavad İltifat 1996
  73. Salahlı Cavid
  74. Hüseynov Araz
  75. Bayramov Eımir İffət 1996
  76. Mustafayev Seymur Vidadi 1994
  77. Bayramlı Fərid Zakir 1996
  78. Şahbaz Cümşüdoğlu 2000
  79. Ramazanov Məhərrəm İsmayıl
  80. Abbasov Həsən Səfər 1996 Ağstafa
  81. Qasımov Qasım İlqar 1997 Xaçmaz
  82. Abbasov Əmrah Arzuman 1995 Nəsimi
  83. Qənbərov Racı Eldəniz 2000 Biləsuvar
  84. Pənahov Şükran Tahir 1995 Gəncə
  85. Səmədov Samir Yusif 2000 Neftçala
  86. Misirov Misir Sərdar 1982 Laçın
  87. Horusov İsa İslam 2000 Balakən
  88. Abışov Əyyub Murvat 2000 Qəbələ
  89. Rəşidli Vüsal İslam 2002 Oğuz
  90. Məmmədov Zaur Seyfəddin 1991 Naxçıvan
  91. Bədəlov Faiq Tahir 1992 Bakı, Yasamal
  92. Şabanov Elvin Rəsul 1996 Mingəçevir
  93. Fərzəliyev Mustafa Bəhrəm 1993 Qazax
  94. İsmayılov Abış Samie 2000 Sabirabad
  95. Mirzəzadə İbrahim Yusif 1992 Bakı
  96. Bayramov Sərxan Sərdar 1986 Bakı, Səbayıl
  97. Məmişov Gülhəsən Sayəddin 1995 Beyləqan
  98. Mustafayev Ramil Niyaz 1991 Bakl
  99. Abdullayev Sərvət Mahmut 1995 Qusar
  100. Soltanov Ceyhun Zal
  101. Hüseynov Sənan Mehralı
  102. İsmayılov Vüsal Yunis
  103. Cəfərov Kənan Ədalət
  104. Məlikov Cavid Üsaməddin
  105. Ağayev Qaraxan Çingiz
  106. Mustafayev Zahid Mahir
  107. Əliyarlı Kamal Məhəmməd
  108. Mirzəyev Elnur Nazim
  109. Eyvazov Əli Muradxan
  110. Baxşıyev Cavanşir Araz
  111. Sərxanov Şahbuz Qədir
  112. Əzizov Cahandar Vədud
  113. Əhmədov Məcid Məhmud
  114. Məmmədov Mirəziz Mirəli
  115. Hüseynli İbrahim Əmrulla
  116. Nuriyev Məmmədəli İlqar
  117. Qardaşov Vahid Əhməd
  118. Qurbanov Hüseyin Teymur
  119. Məmmədov Allahşükür Rəfael
  120. Əlixanov Əli Kamil
  121. Abbasov Elnur Murad
  122. Sadiqov Baba Saleh
  123. İsmayılov Rauf Nahid
  124. Podalov Ceyhun Məhiyyəddin
  125. Quliyev Allahqulu İslam
  126. Cəbiyev Tərlan Valeh

YER Hostinq

Bizimlə əlaqə

Mob: +994-55-712-1462 (WhatsApp)

Email:
dejure[@]dejure.az,
dejurepromo[@]gmail.com

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.